Підбираємо головний убір за своїм типом обличчя.

Підбираємо головний убір за своїм типом обличчя.

Багато жінок, дівчат не приділяють особливої ​​уваги шапці і в цілому, головним уборам. Вважають це незручним, непотрібним аксесуаром. Воліють в холодну пору одягати капюшон або ж легкий шарф, хустку. Але не треба забувати, що шапка може стати модною деталлю вашого гардеробу. Просто її треба правильно вибрати до відповідної форми обличчя. Зупинимося на цьому детальніше.


Визначаємо типаж вашого обличчя.

Зараз нашій увазі представлена ​​величезна різноманітність стилів і моделей. Тому не важко розгубитися у виборі та покупки потрібної шапки. Деякі сподіваються на досвід продавців - консультантів, але краще вибрати головний убір самостійно. Цей досвід безумовно стане в нагоді. Щоб вибрати відповідну шапку правильно, необхідно враховувати важливі фактори. Модель обраного головного убору, матеріал, колір, і що не менш важливо, тип обличчя. Для цього прибираємо волосся назад і встаємо перед дзеркалом. Маючи точне уявлення про типаж особи, можна сміливо відправлятися за покупками.


Підбираємо потрібний головний убір.


До овального типажу підійдуть безліч моделей, навіть чалми і екстравагантні пов'язки.

Не варто залишати без уваги деякі фасони капелюхів: Федори, капелюшки-таблетки, моделі з різними козирками.

Власницям круглого типу можливо припадуть до смаку модні вушанки, шапки об'ємного ручного в'язання, невеликі берети і папахи з хутра. Обтягуючі моделі по можливості виключити.

Якщо ви маєте трикутне обличчя, мініатюрні берети і капелюшки стануть хорошим доповненням до вашого образу. Так само кокетливі кепі, хутряні моделі зі звисаючими вушками, бубонцями. Капелюхи з вузькими полями. Об'ємні шапки краще уникати.

Квадратний тип обличчя вимагає особливого підходу. Тут можна зіграти на контрасті, пом'якшивши різкі риси. Округлі берети, шапки-біні, кепі з козирком і капелюхи з хвилястими полями допоможуть зробити образ красивим та гармонійним.

Довгасту форму обличчя допоможуть скорегувати шапки з широким відворотом, невисокі головні хутряні убори, вушанки, в'язані хомути і берети. Від папах і інших високих моделей краще відмовитися.

Маючи грушовидний тип обличчя можна візуально зрівноважити лоб і підборіддя, використовуючи капелюхи з вигнутими полями та головні убори з хутра.

Для ромбовидного обличчя відмінним доповненням стануть об'ємні моделі. Ті ж берети, шапки об'ємної в'язки і капелюхи з не великою тулією.

Підбираючи собі цей необхідний аксесуар, необхідно враховувати деякі нюанси. Повнота особи грає важливу роль. Повновидим панночкам підійде класичний берет. Його можна кокетливо одягнути на бік або насунути на лоб. Витонченим зроблять образ жіночої шапки з хутра. Дівчатам з худим обличчям краще віддати перевагу шапок з помпоном, хутряним вушанка і модним сьогодні шапочкам з вушками.

Шапка незамінний аксесуар в нашому гардеробі. Відмовлятися від нього не варто. Щороку з'являються нові цікаві моделі і фасони. Правильно підібраний убір, зробить образ завершеним і гармонійним.

 25.08.2021
 (33 переглядів)