Модні зимові шапки сезону 2020-2021

Модні зимові шапки сезону 2020-2021

У сезоні 2020-2021 вибрати купити шапку важко виключно через різноманітність моделей: шапки можуть бути виконані з самих різних матеріалів, та й їх фасони варіюються від строгих класичних до спортивних. До того ж є ще і головні убори, що нагадують балаклави, виглядають по-справжньому незвично і, природно, привертають до себе увагу.

На піку популярності, як і в минулому році, залишаються в'язані шапочки. Сьогодні модельєри радять придивитися до виробів грубої в'язки з великими вилогами, прикрашені «косичками» або «шишечками». Помпони також залишаються в тренді. Крім хутряних, модними вважаються помпони з вовни або інших видів тканини. Що ж стосується розмірів, то перевагу варто віддавати не величезним декоративним деталям, а прикрасам середніх розмірів. Дуже симпатично виглядають шапочки з хвостом, на кінці якого знаходиться помпон, виконаний в тій же кольоровій гамі, що й сама шапка, але трохи іншого відтінку. Крім таких шапок, варто придивитися до в'язаних беретів і в'язаних шапок з полями.

Якщо ж говорить про яскраві особливості сезону, то це, безумовно, вуалетки, які, як правило, доповнюють капелюхи з невеликими полями, але можуть бути присутніми навіть на моделях підкреслено спортивного крою. Спортивні шапочки з тканин, прикрашені вишивкою і написами, і в цьому році залишаються затребуваними і прекрасно поєднуються з будь-якими зимовими курточками. Доповнити шапочку можна в'язаним шарфом того ж кольору і візерунка і в'язаними рукавицями, що повторюють той же тон і вигляд в'язки. Особливо ефектно виглядають шапочки, шарфики і рукавиці пастельних відтінків, що поєднуються з курточками яскравих кольорів.

Цікавою деталлю є і невеликі вушка, що доповнюють шапочку. Вони можуть бути як лише злегка наміченими, так і досить високими.

Шапки з хутра також були представлені на більшості модних показів. Їх відрізняє великий обсяг і самі різні кольори. Крім шапок з натурального хутра, в моді і вироби з штучного, дивують розмаїттям кольорів. Але, вибираючи шапку з хутра, уважніше придивіться до однотонних: поєднання хутра різних кольорів мабуть залишилося в минулому.

На піку популярності знаходяться і кепки з невеликими козирками. Вони досить компактні, можуть бути виконані як з вовни, так і з інших видів текстилю або шкіри. Козирки нерідко відрізняються іншим відтінком або іншим матеріалом, підтримуючи тенденцію на комбінування різних тканин або тканин і шкіри.

Крім шапок з вушками, повернулися і снуди. Вони менш об'ємні, ніж моделі минулих років і, як правило, виконані без одворотів. Але щоб модель не виглядала надто просто,  окрасою є всілякі шнурівки і гудзики. Є снуди, що щільно прилягають до голови, а є і. що нагадують капюшони. Вони не тільки відмінно виглядають, але і добре зігрівають, і не вимагають носити шарф. До речі, нижня частина снуда, що розташована на шиї, може бути виконана як комір із застібкою не тільки в центрі, але і з боку.

Дуже нарядно виглядають шапочки, прикрашені бахромою. Найчастіше вони зшиті у вигляді ковпака з подовженим хвостом.

Не можна не згадати і модні в цьому сезоні вироби у вигляді чалми. Крім текстильних шапочок цього фасону, є вовняні, шкіряні і навіть хутряні.

 20.11.2020
 (71 переглядів)