Шарф-снуд - «musthave» сезону.

Шарф-снуд - «musthave» сезону.

Шарф-снуд (він же хомут, труба), популярний 15 років тому, зараз не тільки повернувся в гардероб модниць, можна сказати, що він відноситься до категорії «musthave».

Чому ж його так люблять? Ймовірно, вся справа у вдалому поєднанні комфорту, тепла і красивого зовнішнього вигляду цього аксесуара, саме це цінують жінки, що стежать за модою. Хоча шарф-хомут швидше потрібно віднести до стилю унісекс, тому, що його люблять і чоловіки. Носити його можна в будь-який сезон, в залежності від матеріалу, з якого він виготовлений. Він підходить до будь-якого стилю одягу, доповнюючи і освіжаючи його.

Зимові шарфи виготовляються з вовни, кашеміру, мохеру, причому в моді як фабричні, так і пов'язані вручну. Для весни і осені підійдуть трикотажні моделі, а також флісові або з плюшу.

Вибираючи купити шарф як і купити шапку, орієнтуйтеся на загальну тональність вашого гардеробу і ваш кольоротип. Блондинкам холодного кольоротипу підійдуть червоний, бузковий, м'ятний, світло-блакитний. Блондинкам теплого типу - синій, томатний, яскраво-зелений. Брюнеткам підходить тепла тональність, крім фісташки і фіолетового. Світлошкірі шатенки можуть вибирати шарфи кольору «кави з молоком» і червоні, шатенки зі смаглявою шкірою - жовті, рожево-бузкові, пастельно-блакитні.

Ще один плюс шарфа-снуда - його можна носити різноманітними способами, змінюючи свій зовнішній вигляд в залежності від настрою:

- можна просто кілька разів обернути його навколо шиї;

- можна одягнути, як капюшон;

- зробити подобу шалі, накинувши його на плечі;

- маса інших варіантів, обмежених лише вашою фантазією.

Чоловіки вважають за краще снуди з простими малюнками, наприклад, скандинавськими мотивами, або однотонні. Кольори переважно коричневої гами, відтінки синього, бордовий. Чоловіки найчастіше носять шарф-хомут класичним способом, обмотуючи його навколо шиї.

Ви часто можете зустріти снуди в колекціях дизайнерів. Він завершує і урізноманітнює образ моделі. З подіумів ці шарфи дуже швидко увійшли в гардероб вітчизняних та зарубіжних зірок і модниць.

 29.06.2020
 (47 переглядів)