ВАЖЛИВО! ОПТОВІ ЦІНИ НА САЙТІ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПОБАЧИТИ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ.


ЭКОНОМІЯ ДО -50%


РЕЄСТРАЦІЯ ОПТОВИХ ПОКУПЦІВ >>>


Оптовим замовником вважається покупка від 10 од. товарів: шкарпеток - від 10 упаковок, нижньої білизни - від 2 ростовок. Здійснюючи покупку оптом ви отримаєте  прайс з спеціальними цінами.

Крім того, додатково діє знижка:

  • більше70000 грн - 5%.

Щоб отримати статус оптового покупця, необхідно пройти 3 кроки:

  1. зареєструватися на нашому сайті (приділити особливу увагу заповненню всіх полів форми реєстрації).
  2. на початку списку вам буде запропоновано вибрати групу користувачів (якщо ви бажаєте стати нашим оптовим клієнтом - поставте галочку на пункті "Оптовик").
  3. після реєстрації наш менеджер зв'яжеться з вами в найблищі строки, щоб отримати підтвердження отриманної інформації. Ви також можете дізнатися деталі, які вам цікаві в процессі розмови або зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти чи по вказаних номерах телефонів в вкладці "Контакти" . Ми надамо вам відповіді на всі ваші питання.

Фотоінструкція


1. Натискаємо “шестерню” та вибираємо реестрацію.
2. Ви потрапляєте на сторінку оптовика, нажитаємо реєстрація, де для реєстрації натискаємо "оптовий покупець".
3. На наступній сторінці вам пропонують ввести ваші особисті дані, особливу увагу слід приділитигалочці, яку необхідно поставити в позицію "Оптовий покупець".
4. Вводимо свої дані, особливу увагу звертаємо на телефон, який повинен бути реальним та доступним, так як на нього будуть дзвонити для підтвердження вашої реєстрації.

Після чого жмем ПРОДОВЖИТИ5. Після закінчення реєстрації вас переводить на головну сторінку, чекаємо. З вами зв'яжеться адміністратор сайту для підтвердження вас як оптового покупця.

Можете увійти в "Особистий кабінет".